• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Про затвердження Графіку особистого прийому громадян посадовими особами Державної служби морського та річкового транспорту України

Наказ Державної служби морського та річкового транспорту України
від 05 вересня 2018 № 40
Опубліковано 05 вересня 2018 року, 13:22

Відповідно до статті 22 Закону України «Про звернення громадян» та Положення про Державну службу морського та річкового транспорту України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 06.09.2017 № 1095, н а к а з у ю:

  1. Затвердити Графік особистого прийому громадян посадовими особами Державної служби морського та річкового транспорту України (далі - Графік), що додається.
  2. Департаменту надання адміністративних послуг забезпечити оприлюднення цього наказу на офіційному веб-сайті Державної служби морського та річкового транспорту України.
  3. Управлінню організації роботи та документообігу забезпечити організацію особистого прийому громадян відповідно до Графіку.
  4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Голова  Д.ПЕТРЕНКО


ЗАТВЕРДЖЕНО
наказ Державної служби морського
та річкового транспорту України від 05.09.2018 № 40

ГРАФІК
особистого прийому громадян посадовими особами Державної служби морського та річкового транспорту України

Петренко Дмитро Сергійович - Голова Морської адміністрації - кожний перший четвер місяця з 14 год. 00 хв. до 16 год. 00 хв.

Балибердін Дмитро Олександрович - заступник Голови - кожний другий четвер місяця з 14 год. 00 хв. до 16 год. 00 хв.

Посадова особа Департаменту державного нагляду та контролю за безпекою на морському та річковому транспорті - кожний перший вівторок місяця з 14 год. 00 хв. до 16 год. 00 хв.

Посадова особа Департаменту надання адміністративних послуг - кожний четвертий вівторок місяця з 14 год. 00 хв. до 16 год. 00 хв.


Начальник Управління організації роботи та документообігу                 В. ВАСИЛЕНКО