• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Про Моррічсервіс

Державне підприємство "Сервісний центр морського та річкового транспорту" (Моррічсервіс) засноване у 2018 році з метою побудови та надання якісного сервісу та надання послуг у сфері морського та річкового транспорту. Діє на основі державної власності та належить до сфери управління Державної служби морського і внутрішнього водного транспорту та судноплавства України (Адміністрації Судноплавства).

Протягом 2019 року сервісні центри обслуговування на морському та річковому транспорті відкрито в Одесі, Ізмаїлі, Херсоні та Маріуполі. З 2019-го до весни 2022-го року працювали відділи забезпечення сервісу на морському та річковому транспорті в портах: Бердянськ, Білгород-Дністровський, Ізмаїл, Маріуполь, Миколаїв, Одеса, Ольвія, Південний, Рені, Скадовськ, Усть-Дунайськ, Херсон, Чорноморськ.

З початком воєнного стану в країні – 24-го лютого 2022-го року, внаслідок повномасштабного вторгнення російських військ на територію України та тимчасової окупації міст Маріуполя, Херсону, сервісні центри в цих містах припинили роботу, приміщення були розтрощені та пограбовані російськими окупантами. Протягом 2022-го року послуги українським морякам надавалися в Одеському та Ізмаїльському СЦ.

У лютому 2023-го року запрацював сервісний центр обслуговування на морському та річковому транспорті в Києві.

У своїй діяльності підприємство «Моррічсервіс» керується Конституцією та законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, наказами Уповноваженого органу управління, нормативно-правовими актами, які видаються міністерствами та іншими органами виконавчої влади, а також, Статутом Підприємства.

Ключові принципи діяльності ДП «Моррічсервіс»
Фаховість
Людиноцентричність
Сучасність та зручність

Основна ціль діяльності ДП «Моррічсервіс»
Отримання прибутку шляхом реалізації державної політики із задоволення державних та суспільних потреб щодо створення сучасних умов обслуговування громадян, фізичних та юридичних осіб з питань надання якісних і своєчасних послуг у сфері морського та річкового транспорту.

Головні завдання діяльності ДП «Моррічсервіс»
Забезпечення створення сучасних умов обслуговування громадян, фізичних і юридичних осіб шляхом надання якісних та своєчасних послуг у сфері морського та річкового транспорту;
реалізація заходів з поліпшення іміджу морської галузі України.

Надання представницьких, технічно-організаційних та інформаційно-консультаційних послуг у сфері морського та річкового транспорту з метою спростити відносини громадянина з державою та відокремити клієнта від держслужбовця, а також, зберегти особистий час моряка.