• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Комп'ютерний іспит (тест CES-6.0.)

Відповідно до Положення про звання осіб командного складу  морських суден та порядок їх присвоєння, затверджене Постановою КМУ від 30.12.2022 №1499 перевірка професійної компетентності моряка проводиться шляхом проходження комп’ютерного іспиту.

Кваліфікаційний комп'ютерний іспит складається з метою присвоєння першого/чергового звання та підтвердження набутого звання за відсутності робочого стажу на судні для осіб командного складу морських суден. 

Послуга надається за Постановою КМУ від 30.06.2021 №734 «Про реалізацію експериментального проекту щодо проведення іспиту у формі комп’ютерного тестування для підтвердження кваліфікації моряків».

Іспит  відбувається  за  особистої  присутності  в  спеціально  обладнаному  приміщенні
ДП «Моррічсервіс», за адресами:

Необхідні документи для подачі на іспит

 • Заява встановленого зразка із зазначенням міста проходження іспиту (завантажити зразок заяви)
 • Посвідчення особи моряка (ПОМ) або інший документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України або іноземне громадянство.
 • Реєстраційний номер облікової картки платника податків (ідентифікаційний код).

Подати документи можна в декілька способів:

 • через портал ДІЯ,
 • особисто або через представника з довіреністю до сервісних центрів Моррічсервіс в Одесі, Києві, Ізмаїлі (завантажити зразок довіреності),
 • поштовим відправленням за рахунок відправника на адресу:
  м. Київ, Україна 03110
  вул. Преображенська, 23, оф.24
  ДП «Моррічсервіс»
  тел. +380670001263 (цей номер виключно для відправлень, НЕ для консультацій)

У разі подачі документів поштою або через представника необхідно надавати копії документів завірені моряком-заявником власноруч, за правилами – Згідно з оригіналом. Підпис, Ім’я Прізвище. Дата.


Протягом 5 робочих днів з реєстрації заяви представник ДККМ надсилає запрошення для проходження іспиту на електронну пошту моряку.

Іспит складається англійською мовою, на 1 запитання – 1 хвилина для відповіді. Заборонено користуватися будь-якими додатковими гаджетами або записами, проводити фото та відео зйомку.       

По закінченню тестування надається Сертифікат про проходження комп’ютерного іспиту за підписом представника Державної кваліфікаційної комісії моряків (ДККМ). Сертифікат дійсний 5 років. 

Іспит вважається успішно складеним за підсумком правильних відповідей – 70% і більше. У разі незадовільного тестування повторне проходження іспиту можливе через 10 днів, втретє – через місяць, за тією ж процедурою. Є можливість скористуватися послугою "Пробне тестування".


Вартість послуги (разом з ПДВ, без врахування банківських послуг)
ОДЕСА, КИЇВ:

Капітан, старший пом. капітана, вахтовий пом. капітана – 3000, 00 грн. 
Старший механік, другий механік, вахтовий механік – 2850, 00 грн. 
Електромеханік – 2700,00 грн. 
Радіоелектронік ГМЗЛБ 1-го класу, 2-го класу, оператор ГМЗЛБ (загальний/обмежений) – 2700,00 грн. 

ВАРШАВА

всі звання  - 8100,00 грн.